Elektrik İç Tesisat Projeleri

Yeni inşa edilecek olan yapılarınız için elektrik iç tesisat projeleri, uygulama projeleri, tadilat ve son durum projeleri, en güncel elektrifikasyon malzeme tasarımı, ileri düzey mühendislik hesapları ve elektronik ortamda çizimlerimizle siz yapı müteahhitlere hizmet vermekteyiz.

Elektrik İç Tesisat, Bina İçi Haberleşme, Yangın Alarm ve Algılama, Güvenlik Kamera Tesisat Projeleri, Topraklama Tesisatı Projeleri, Yıldırımdan Korunma Tesisat Projeleri.

Yüksek Gerilim Trafo Projeleri

Yüksek gerilim seviyesinden temin ederek alçak gerilim seviyesinde elektrik kullanmanız gerekebir. Bunun için,  KAPLAN MÜHENDİSLİK olarak optimum trafo gücü seçimi, devre kesici, ayırıcı ve doğru verilerle yapılan kısa devre ve gerilim düşümü hesaplarıyla işletmenizin enerji ihtiyacını karşılıyoruz.

Yapı Bağlantı Hattı Projeleri

Tüketicilerin iç tesisatını dağıtım şebekesine bağlamak için gerekli AG’den bağlı tüketiciler için yapı bina giriş noktasından itibaren dağıtım şebekesine kadar, OG’den bağlı tüketiciler için tüketicinin şalt sahasının bittiği noktadan sonraki nihayet direğinden itibaren dağıtım şebekesine kadar olan yapı bağlantı projeleri.