ELEKTRİK PROJE ÇİZİMİ

Yeni inşa edilecek olan yapılarınız için elektrik iç tesisat projeleri, uygulama projeleri, tadilat ve son durum projeleri, en güncel elektrifikasyon malzeme tasarımı, ileri düzey mühendislik hesapları ve elektronik ortamda çizimlerimizle siz yapı müteahhitlerine hizmet vermekteyiz.

Yüksek gerilim seviyesinden temin ederek alçak gerilim seviyesinde elektrik kullanmanız gerekebilir. Bunun için,  KAPLAN MÜHENDİSLİK olarak optimum trafo gücü seçimi, devre kesici, ayırıcı ve doğru verilerle yapılan kısa devre ve gerilim düşümü hesaplarıyla işletmenizin enerji ihtiyacını karşılıyoruz.

 

ELEKTRİK TAAHHÜT

1983 yılından bugüne elektrik taahhüt alanında faaliyet gösteren firmamız, elektrik tesisatlarını en güncel ve modern teknoloji ile kanun, yönetmelikler ve ilgili mevzuat kapsamında titizlikle gerçekleştirmektedir. Hazırlamış olduğumuz elektrik tesisat projelerimizin uygulanmasındaki heyecanımız ilk yıllardaki gibi olup amatör ruhumuzu kaybetmeden profesyonel ekip ve disiplinle insanların evlerinde güvenli bir elektrik tesisatında huzurlu bir şekilde yaşam sürmesini hedeflemektedir.