ENERJİ DANIŞMANLIĞI

İşletmeniz için her ay yüksek tutarda elektrik faturası ödüyor ve
bundan şikayet ediyorsanız  bir yerde yanlış var demektir.
KAPLAN MÜHENDİSLİK olarak Enerji Danışmanlığı hizmetimizle firmanızın elektrik faturasını nasıl daha aza indiririz bunu biliyor ve sizin için analiz yapıyor ve raporluyoruz. 

elektrik fatura tutarınız azalsın

Elektrik faturalarınızı düşürmek, faturalarınızı doğru okumaktan başlar. Bunun için güncel ve doğru fatura takip sisteminizin olması gerekir. Bilgi birikimimiz ile sizlere gelişen enerji piyasasında tüketim analizleri yapıyor, işletmenizin masraflarınızı düşürmekte katkıda bulunuyoruz.

DOĞRU TARİFE SEÇİMİ

Fabrikanızda sizin için hangi terimli tarife kullanmanız gerektiğini, doğru tespit ve analiz raporlarıyla sunuyor, böylelikle aylık faturalarınızda fazla ödediğiniz tutarın azalmasına yardımcı oluyoruz.

elektrik teçhizatınızı kontrol edelim

Tesisinizde mevcut olan elektrik teçhizatını kontrol ederek, enerji tüketiminizdeki yanlışları tespit ediyoruz. Değiştirilmesi ya da iyileştirilmesi gereken elektromekanik tesisatınızı raporluyoruz.

MALİYET AZALTICI ÇÖZÜMLER

Maliyet azaltıcı tedbirler, işletmenizin elektrik faturalarının düşmesinde en önemli rol oynamaktadır. Mühendislik normları ve doğru bilimsel hesaplamalarımızla, işletmenizin enerji tüketimini analiz ederken, sizin için hangi tedbirleri almanızın daha doğru olduğunu belirliyoruz.